ZVEME PODZIM DO ŠKOLKY PODLUŽÁNEK

Vážení rodiče,

pokuste se s dětmi doma vytvořit podzimní výrobek, který by nám pomohl v prostorách školky vytvořit tu pravou podzimní atmosféru.

Fantazii se meze nekladou - využijte plody podzimu, látku, papír, sklo či plast...

Dekorace přineste prosím nejdéle do 25.10.

Na drakiádě - 26.10. (od 15hod. na zahradě MŠ) všechny autory výrobků odměníme ;-) .

Předem všem děkujeme a těšíme se.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ NADÁLE TRVAJÍ

Vážení rodiče,

dodržujte nadále v prostorách mateřské školy hygienická opatření - je to důležité!!!

Vstup do MŠ jen v roušce s vydezinfikováním rukou - dospělí.

Děti si umyjí ruce mýdlem před vstupem do třídy. Dbejte prosím na to.

Děti a zaměstnanci roušky v prostorách školy nenosí.

Prosíme rodiče, aby do MŠ dávali opravdu zdravé děti, bez příznaků jakýchkoliv nemocí.

Pokud má vaše dítě známky nachlazení (rýma, kašel, průjem, zvracení), nevoďte jej do kolektivu.

Děkujeme, že jste k sobě a ostatním ohleduplní.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

Vážení rodiče,

znovu vás informujeme o ceně stravného a prosíme vás o to, abyste v době nemoci vašeho dítěte stravu včas odhlašovali. Šetříte si tím peníze.

Stravné (278.46 kB)

Vnitřní řád školní výdejny (84.81 kB)

______________________________________________________________________________________________________________________

25.10.2021

Ježkování - dopolední akce

Projektový den - podzimní aktivity a ukládání ježka k zimnímu spánku.

Detail Kalendář akcí

26.10.2021

DRAKIÁDA - odpoledne s rodiči

Společné pouštění draků a vyhodnocení podzimních výrobků, které nám vyzdobí prostředí MŠ. Přijďte na 15.hod. ke školce. Nezapomeňte na draka.

Detail Kalendář akcí

08.02.2021

Soutěžili jsme o nábytek s Expedo.cz

Soutěž s těmito obrázky nám přinesla za 3. místo v soutěži 5 000,- Kč. Za to jsme vybrali křeslo pro paní učitelky, aby se jim dobře četly pohádky na lehárně a pro děti regálek na hry. Máme velikou radost.

05.09.2020

Šetříme vodou - myslíme ekologicky

Mateřská škola má zájem na tom, aby co nejvíce šetřila náklady na energie. Tak je tomu i s vodou. Na kohoutky jsme si nechali firmou Eco Water Saving nainstalovat perlátory, které ušetří spoustu vody.

07.06.2020

Stravné od 1. 9. 2020

Prosíme nastavte si platby od 1.9.2020.

Detail Aktuality

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží