PŘIPOMÍNÁME

Od 19. 7. - 15. 8. 2021 bude mít MŠ přerušený provoz z důvodu malování vnitřních prostor a čerpání dovolené všech pracovníků.

Všem rodičům i dětem přejeme příjemné prožití letních dnů a budeme se na vás od 16. 8. 2021 opět těšit.

Kolektiv MŠ Podlužánek

________________________________________________________________________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

Vážení rodiče,

znovu vás informujeme o ceně stravného a prosíme vás o to, abyste v době nemoci vašeho dítěte stravu včas odhlašovali. Šetříte si tím peníze.

Stravné (278.46 kB)

Vnitřní řád školní výdejny (84.81 kB)

Hygienické a organizační pokyny (295.64 kB)

19.07.2021 - 15.08.2021

Přerušení provozu MŠ

Přerušení provozu MŠ.

Detail Kalendář akcí

08.02.2021

Soutěžili jsme o nábytek s Expedo.cz

Soutěž s těmito obrázky nám přinesla za 3. místo v soutěži 5 000,- Kč. Za to jsme vybrali křeslo pro paní učitelky, aby se jim dobře četly pohádky na lehárně a pro děti regálek na hry. Máme velikou radost.

05.09.2020

Šetříme vodou - myslíme ekologicky

Mateřská škola má zájem na tom, aby co nejvíce šetřila náklady na energie. Tak je tomu i s vodou. Na kohoutky jsme si nechali firmou Eco Water Saving nainstalovat perlátory, které ušetří spoustu vody.

07.06.2020

Stravné od 1. 9. 2020

Prosíme nastavte si platby od 1.9.2020.

16.10.2019

Nové věšáky na ručníky a koberec

Snažíme se vylepšovat prostředí mateřské školy.

Detail Aktuality

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží