Rodiče,

nevoďte do MŠ nemocné děti.

Pokud mají rýmu, kašel, střevní potíže... do školky určitě NEPATŘÍ.

Svým nezodpovědným chováním ohrožujete další zdravé děti a personál MŠ.

Následkem by bylo uzavření MŠ.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022

Vážení rodiče,

cena stravného je od 1. 1. 2022 vyšší. Zvedněte si měsíční zálohy - přibližně na 1 100,- Kč.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022 (290.04 kB)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO - PEVNÁ - 739 941 138 (pro vaše dotazy, odhlašování dětí, můžete posílat i sms)

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

13.12.2022

Vyšetření očí v MŠ - DOBROVOLNÉ

Firma PRIMA VIZUS nám již tradičně nabízí vyšetření dětských očiček v MŠ. Vyšetření je šetrné a může odhalit skrytou vadu. Poplatek je 200,- Kč. Vyšetření není povinné, ale doporučujeme jej.

14.12.2022

Pohybové aktivity v ZŠ Dolní Podluží

Pravidelné pohybové vyžití ve velkém prostoru pro velké i malé. S sebou batoh s pitím, tepláky a čistými botaskami.

16.12.2022

Logopedie v MŠ

Logopedická intervence se zkušenou logopedkou Mgr. Z. Doleželovou.

20.12.2022

Vánoční besídka v MŠ

Všechny zveme na vánoční besídku. Děti budou vystupovat na svých třídách.

23.12.2022 - 01.01.2023

Přerušení provozu MŠ

Přerušení provozu MŠ v době vánočních svátků.

Detail Kalendář akcí

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží