PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ O PRÁZDNINÁCH

OD 18. 7. - 12. 8. 2022

ZAHÁJENÍ PROVOZU MŠ OD 15. 8. 2022

Přejeme všem krásnou dovolenou.

Rodiče,

nevoďte do MŠ nemocné děti.

Pokud mají rýmu, kašel, střevní potíže... do školky určitě NEPATŘÍ.

Svým nezodpovědným chováním ohrožujete další zdravé děti a personál MŠ.

Následkem by bylo uzavření MŠ.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022

Vážení rodiče,

cena stravného je od 1. 1. 2022 vyšší. Zvedněte si měcíční zálohy -přibližně na 1 100,- Kč.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022 (290.04 kB)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO - PEVNÁ - 739 941 138 (pro vaše dotazy, odhlašování dětí, můžete posílat i sms)

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

05.09.2020

Šetříme vodou - myslíme ekologicky

Mateřská škola má zájem na tom, aby co nejvíce šetřila náklady na energie. Tak je tomu i s vodou. Na kohoutky jsme si nechali firmou Eco Water Saving nainstalovat perlátory, které ušetří spoustu vody.

Detail Aktuality

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží