Změna ceny stravného od 1. 1. 2022

Vážení rodiče,

cena stravného je od 1. 1. 2022 vyšší. Zvedněte si měcíční zálohy - přibližně na 1 100,- Kč.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022 (290.04 kB)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO - PEVNÁ - 739 941 138 (pro vaše dotazy, odhlašování dětí, můžete posílat i sms)

PŘEJEME VÁM VŠEM ŠŤASTNÝ A POHODOVÝ ROK 2022.PF 2022

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ NADÁLE TRVAJÍ

Vážení rodiče,

od 3. 1. 2022 ještě důkladněji dodržujte v prostorách mateřské školy hygienická opatření - je to důležité!!!

Vstup do MŠ jen s respirátorem a vydezinfikováním rukou - dospělí.

Děti si umyjí ruce mýdlem před vstupem do třídy. Dbejte prosím na to.

Děti respirátor v prostorách školy nenosí.

Prosíme rodiče, aby do MŠ dávali opravdu zdravé děti, bez příznaků jakýchkoliv nemocí.

Pokud má vaše dítě známky nachlazení (rýma, kašel, průjem, zvracení), nevoďte jej do kolektivu.

Děkujeme, že jste k sobě a ostatním ohleduplní.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

Vážení rodiče,

znovu vás informujeme o ceně stravného a prosíme vás o to, abyste v době nemoci vašeho dítěte stravu včas odhlašovali. Šetříte si tím peníze.

Stravné (278.46 kB)

Vnitřní řád školní výdejny (84.81 kB)

HRAČKOVÝ DEN

Tento den si každé dítě smí donést do školky 1 hračku. Představí nám jí a s ostatními si s ní pohraje. Učíme se tím umět se podělit o svou věc a být opatrný při hře k půjčené věci.

27.01.2022

Návštěva knihovny

Naše paní knihovnice Lída se už na nás těší. Seznámí nás s novými knihami a my budeme v knihách hledat příběhy o zimě.

28.01.2022

Logopedie v MŠ

Logopedická intervence se zkušenou logopedkou Mgr. Z. Doleželovou.

31.01.2022 - 03.02.2022

Třídní schůzky - INDIVIDUÁLNÍ

Informace pro rodiče o pokrocích dětí.

08.02.2021

Soutěžili jsme o nábytek s Expedo.cz

Soutěž s těmito obrázky nám přinesla za 3. místo v soutěži 5 000,- Kč. Za to jsme vybrali křeslo pro paní učitelky, aby se jim dobře četly pohádky na lehárně a pro děti regálek na hry. Máme velikou radost.

Detail Aktuality

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží