Vážení rodiče,

oznamujeme vám, že se od 1.1.2023 zdražuje strava. Nastavte si v bance vyšší zálohy.

Zvýšení ceny stravy (204.75 kB)

Rodiče,

nevoďte do MŠ nemocné děti.

Pokud mají rýmu, kašel, střevní potíže... do školky určitě NEPATŘÍ.

Svým nezodpovědným chováním ohrožujete další zdravé děti a personál MŠ.

Následkem by bylo uzavření MŠ.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022

Vážení rodiče,

cena stravného je od 1. 1. 2022 vyšší. Zvedněte si měsíční zálohy - přibližně na 1 100,- Kč.

Změna ceny stravného od 1. 1. 2022 (290.04 kB)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO - PEVNÁ - 739 941 138 (pro vaše dotazy, odhlašování dětí, můžete posílat i sms)

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vážení rodiče,

vzhledem k bezpečnosti našich dětí vás všechny žádáme o obezřetnost při pohybu v okolí mateřské školy a také v prostorách MŠ.

Na upozornění Policie ČR jsme byli požádáni, abychom si ještě více, než obvykle, všímali NEZNÁMÝCH osob v blízkosti MŠ.

Při vstupu do MŠ dveře zavírejte, další příchozí si zazvoní.

Při loučení s dětmi se ujistěte, že paní učitelky o vašem dítěti vědí.

Při zavírání vchodových dveří vteřinku posečkejte a zkontrolujte, zda jsou dveře zavřené – jde slyšet lehké cvaknutí.

Nechceme šířit v žádném případě paniku, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Děkujeme.

Kolektiv MŠ Podlužánek

15.02.2023

Pohybové aktivity v tělocvičně ZŠ Dolní Podluží

S sebou batoh s pitím, tepláky a čisté botasky, příchod do MŠ do 7.30 hod., aby se děti stihly nasvačit.

15.02.2023

Odpolední schůzka pro rodiče dětí, které půjdou k zápisu do ZŠ

O školní zralosti a připravenosti dětí s paní ředitelkou ZŠ Dolní Podluží a s paní logopedkou.

22.02.2023

Logopedie v MŠ

Logopedická intervence se zkušenou logopedkou Mgr. Z. Doleželovou.

24.02.2023

Masopustní karneval v MŠ

Téma masek: zvířata.

28.02.2023

Sovičky jdou do knihovny.

Téma: POVOLÁNÍ

Detail Kalendář akcí

Zřizovatel MŠ Dolní Podluží:

OBEC DOLNÍ PODLUŽÍ

Obec Dolní Podluží