Mateřská škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace

V zelené záložce ,,PRO RODIČE" najdete informace k zápisu do MŠ, který se koná 9.5.2024.                 PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ V LÉTĚ - 15. 7. - 9. 8. 2024.

Hry v zimě 22. 1. 2020

První setkání s novým projektem Putování skřítka Podlužánka se konalo v mateřské škole v Neugersdorfu. Společné hry jsme si užili, i když žádný sníh nenapadl. Po přivítání a zdravé svačině jsme si na zahradě mateřské školy zasoutěžili a zažili spoustu legrace. A to, že každý mluví jiným jazykem nás neodradilo si spolu pohrát. Po obědě jsme se rozloučili. Už se těšíme na další společné chvíle.

Spiele im Winter
Das erste Teffen mit dem neuen Projekt Wandern des Waldmännleins Podluzanek fand in der Kita in Neugersdorf statt. Die gemeinsamen Spiele haben wir genossen, obwohl kein Schnee gefallen ist. Nach einer Begrüßung und einem gesunden Imbiss nahmen die Kinder im Garten des Kindergartens an Wettbewerben teil und hatten viel Spaß. Und das, dass jeder eine andere Sprache spricht hat uns nicht davon abgehalten, zusammen zu spielen. Nach dem Mittagessen verabschiedeten wir uns. Wir freuen uns auf die nächsten gemeinsamen Momente.

Datum vložení: 26. 1. 2020 9:59
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2020 20:06